Přihlášení:

Přidejte se k nám

Newsletter:

Beletrie a noví autoři

Sen je osudem

Originální název: Sen je osudem
Autor: Jaroslav Čech
Vydal: KELTNER Publishing s.r.o.
Jazyk: Čeština
Vazba: E-kniha
Rok vydání: 2014
Kód produktu: 1018
ISBN: 978-80-87642-23-8
EAN: 9788087642238
Dostupnost: Ihned ke stažení
E-book: V elektronické verzi zde
99 Kč

Popis produktu

Titul je k dispozici jen jako E-KNIHA!

V knize naleznete způsob, jak uplatnit své myšlení k vědomé tvorbě vlastní budoucí reality, je napsána na části, které mají přesné umístění od základních znalostí až po osobní zkušenosti. Autor popisuje nejhlavnější součásti tvoření. Představte si, že je možné ovlivnit dění kolem Vás, k Vašemu prospěchu a prospěchu druhých. Kniha „Sen je osudem“ pojednává o tom, jak jít správným směrem a najít své vnitřní štěstí a mír. Po přečtení budete mít pocit, že vše okolo Vás je jinak. Začnete jinak uvažovat a vnímat sebe a své okolí. Zpětně si začnete uvědomovat své myšlenky a srovnávat s nynější realitou. V knize je sestaven systém jednotlivých bodů, které jsou propojeny, vysvětleny a obohaceny o jeho osobní zkušenosti. „Nezáleží na tom, zda se Vám do dnešních dnů nedařilo, ale záleží na tom, jakou moc v rukou máte Vy teď. Váš sen se stane Vaším osudem“(myšlenka knihy). Tato kniha ukazuje a nabádá Vás, jak začít uvažovat za sebe a být vděčný za vše dobré okolo Vás. V knize je vytvořen postupný systém na bázi spádu a logiky. Jedno nemůže bez druhého fungovat. Je zde návod, jak uplatnit své myšlení a pocity k dosažení svých snů či životních cílů. Je pouze na Vás, jaký život budete vést. Nejenom z chleba a vody jste živeni.

Ukázka z knihy:

Svého času jsem hodně studoval filozofii. Četl jsem knihy od Platóna až po dnešní filozofii. V mém životě bylo dokonce období, kdy jsem si myslel, že jsem skutečný filozof. Bylo to úsměvné.

   Pořád jsem hledal ten správný klíč k tomu, jak pochopit to štěstí. Jak být skutečně šťastný člověk, který vede krásný duchovní život a je celkově bohatý ve své mysli, ale i hmotně. Hodně jsem se zajímal o všechna možná náboženství a už tehdy mi v mé mysli hlodala myšlenka velké podobnosti.

   Jako by to všechno bylo odvozeno od jedné velké, pro mě tehdy neznámé, síly. Trvalo mi několik let, než jsem se dopracoval k těm správným knihám, lidem a myšlenkám.

   Chtěl jsem pochopit všechno a hned. Chtěl jsem pochopit tu větu. Sen je osudem. Poprvé jsem to slyšel v jednom filmu, kde to bylo řečeno hned na začátku. Od té doby mi ta myšlenka nedala v mysli klidu.

   Tak moc jsem chtěl rozumět sám sobě a svým myšlenkám, že se mi začalo dostávat porozumění. Formou knih, rozhovorů a lidí, kteří se začali objevovat v mé blízkosti.

    Začal jsem přemýšlet podle zákonů mysli. Díky těmto zákonům jsem dokázal udělat z negativních postojů, myšlenek a činů skutečný ráj na zemi. Je krásné, když víte, že existuje možnost být šťastný, kdykoliv chcete být.

   Začal jsem nahlížet na lidi kolem sebe ze zcela jiného úhlu pohledu. Nejen na lidi kolem sebe, ale i na hmotné věci. Na peníze. Na lásku. Všechno se změnilo k lepšímu.

   Tato kniha pojednává o tom, jak jsem pochopil já zákony mysli. Popisuji tu návod, který mi dal nekonečné štěstí a blaho. A především mír a klid v srdci.

   Chci se s Vámi o to podělit, protože věřím v to, že pokud já jsem se mohl změnit díky svým vlastním myšlenkám, tak věřím, že to dokážete také. Všichni to můžeme dokázat. Máme v sobě tu nekonečnou energii, tu sílu, která skutečně dělá zázraky, kam se jenom podíváte. Pokud se díváte správně.

   A proto v duchu této knihy ,,Sen je osudem“.

Dotaz k produktu

Políčka označená * jsou povinná.

Dotaz k produktu
Jméno:
Telefon:
Email:
*Email:
Produkt:
Dotaz:

Copyright © 2017 SEO kvalitně. All rights reserved. | Administrace